Opcje przeglądania
Wybierz datę pobytu:
Producenci
BILETY 1 DZIEŃ / 2 PARKI Bilety wstępu na 1 dzień do obu parków Disneylandu (Disneyland Park oraz Walt Disney Studios Park).  Bilety pozwalają na nieograniczone korzystanie ze wszystkich atrakcji, pokazów i parad  obu parkach  Disneylandu (za wyłączeniem Shooting Gallery i Video Games Arcade). 

Bilety 1 DZIEŃ / 2 PARKI są datowane, można je wykorzystać tylko w wybranym przy zakupie dniu.  Bilety te sprzedajemy w zależności od terminu pobytu w sześciu kategoriach cenowych - ECO, PROMO, MINI, MAGIC, SUPER MAGIC oraz HOLIDAY (zobacz kalendarz terminów). Bilety ważne od następnego dnia po wystawieniu (bilety nie można wykorzystać w tym samym dniu, w którym  zostały wystawiony). 

Z biletami należy się udać bezpośrednio do bramki wejścia parku, nie do kasy. Bilety są imienne. 


W dniu wizyty w parku można do niego wielokrotnie wchodzić i wychodzić, zachowując bilety do ponownego sprawdzenia. 

Bilety te wysyłamy w formie elektronicznej, pocztą lub kurierem. Bilety można też ewentualnie odebrać w naszym biurze przy ul. Odyńca 69 w Warszawie.  

 

Bilety 1 DZIEŃ / 2 PARKI

BILET DISNEYLAND 1 DZIEŃ / 2 PARKI DATOWANY

BILET DISNEYLAND  1 DZIEŃ / 2 PARKI  DATOWANY
BILET DISNEYLAND 1 DZIEŃ / 2 PARKI DATOWANY

Bilet wstępu na 1 dzień do obu parków Disneylandu - Disneyland Park oraz Walt Disney Studios Park. Bilet pozwala na nieograniczone korzystanie ze wszystkich atrakcji, pokazów i parad w obu parkach Disneylandu (za wyłączeniem Shooting Gallery i Video Games Arcade). 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 377,00 zł
szt.

DISNEYLAND 1 DZIEŃ 2 PARKI niedatowany na 1 rok

DISNEYLAND 1 DZIEŃ  2 PARKI niedatowany na 1 rok
DISNEYLAND 1 DZIEŃ 2 PARKI niedatowany na 1 rok

Bilet wstępu na 1 dzień do obu parków Disneylandu - Disneyland Park oraz Walt Disney Studios Park. Bilet pozwala na nieograniczone korzystanie ze wszystkich atrakcji, pokazów i parad w wybranym parku Disneylandu (za wyłączeniem Shooting Gallery i Video Games Arcade). 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 597,00 zł
szt.

DISNEYLAND 1 DZIEŃ / 2 PARKI TEN SAM DZIEŃ

DISNEYLAND 1 DZIEŃ / 2 PARKI  TEN SAM DZIEŃ
DISNEYLAND 1 DZIEŃ / 2 PARKI TEN SAM DZIEŃ

Bilet wstępu na 1 dzień do obu parków Disneylandu - Disneyland Park oraz Walt Disney Studios Park. Bilet pozwala na nieograniczone korzystanie ze wszystkich atrakcji, pokazów i parad w obu  parkach Disneylandu (za wyłączeniem Shooting Gallery i Video Games Arcade). 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 597,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl