Producenci
O firmie


Serwis BILETYDOPARKOW.PL to wynik 20-letniego doświadczenia naszego zespołu w organizowaniu wyjazdów do różnych parków rozrywki w Europie. 


W naszej ofercie znajdą Państwo bilety do parków rozrywki Disneyland Park, Asterix Park, Tropical Islands, Europa Park, Gardaland, Erding, Legoland itd. Naszym klientom oferujemy również szereg dodatkowych atrakcji w Paryżu - transfery lotniskowe, bilety na rejs po Sekwanie, bilety na pokaz Buffalo Bill's Wild West Show, bilety do muzeum figur woskowych Grevin i wielu innych.  

Umożliwiamy wygodne i szybkie zamówienie biletów 24 h. na dobę przez 365 dni w roku przez internet oraz gwarantujemy pełne bezpieczeństwo realizowanych płatności, które mogą odbywać się gotówką, przelewamy bankowymi, przelewami elektronicznymi lub kartami kredytowymi online. 

Bilety wysyłamy w zależności od preferencji klientów pocztą, kurierem lub mailem w formie elektronicznej. Bilety pocztą wysyłamy nie tylko do Polski lecz również do dowolnego innego kraju w Europie. Nasi klienci mogą również odebrać bilety osobiście w naszym biurze w Warszawie przy ul. Odyńca 69 (pracujemy Pon.-Pt. 10:00 - 19:00, soboty 10:00 - 14:00). 

Jesteśmy licencjonowanym touroperatorem - zgodnie z art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 29.08.1997 o usługach turystycznych, posiadamy wpis do rejestru Organizatorów Turystyki województwa Mazowieckiego o nr. 7159. Pełne bezpieczeństwo naszych klientów jest zagwarantowane przez towarzystwo ubezpieczeniowej Signal Iduna, gdzie posiadamy polisę ubezpieczeniową oraz Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - obie te instytucje gwarantują pełny zwrot wpłaconych przez klientów kwot, w przypadku niewypłacalności organizara wyjazdu. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl