Opcje przeglądania
Producenci

Bilety do Europa Park

Niemiecki park rozrywki Europa Park to ponad 100 atrakcji. Są dostępne dla chętnych w kilkunastu krainach tematycznych, dotyczących różnych krajów świata. Konkretne państwo reprezentuje charakterystyczna dla niego architektura oraz kuchnia. Park jest najpopularniejszym obiektem tego typu w Niemczech i drugim pod względem popularności w Europie. Najmłodsi mogą liczyć dodatkowo na zaczarowany Las z bajkami braci Grimm, Adventure Land i Królestwo Minimków.

Największy park rozrywki

Najlepszą gwarancją wejścia do Europa Park jest rezerwacja online. Bilet pozwala na nieograniczone korzystanie ze wszystkich atrakcji, jakie znajdują się na terenie parku, w tym parad i pokazów. Bilet dwudniowy nie jest datowany. Można go wykorzystać w dowolnych dwóch dniach w sezonie letnim. Należy się z nim udać bezpośrednio do bramki wejścia parku, nie do kasy.

Bilety do Europa Park

BILET EUROPA PARK 1 DZIEŃ

BILET EUROPA PARK 1 DZIEŃ
BILET EUROPA PARK 1 DZIEŃ

Bilet wstępu na 1 dzień do największego parku rozrywki w Niemczech - Europa Parku. Bilet pozwala na nieograniczone korzystanie ze wszystkich atrakcji, pokazów i parad w Europa Parku. Zarezerwuj teraz - bez kolejek, bez czekania. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 260,00 zł
szt.

BILET EUROPA PARK 2 DNI

BILET EUROPA PARK 2 DNI
BILET EUROPA PARK 2 DNI

Bilet wstępu na 2 dni do największego parku rozrywki w Niemczech - Europa Parku. Bilet pozwala na nieograniczone korzystanie ze wszystkich atrakcji, pokazów i parad w Europa Parku. Zarezerwuj teraz - bez kolejek, bez czekania. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 475,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl