Opcje przeglądania
Wybierz datę pobytu:
Cena
  • od
    do
Producenci

 

BILET Disneyland + transfer z ParyżaBilet  ten to doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy nocują w Paryżu, a chcieliby wybrać się do Disneylandu i mieć zapewniony nie tylko bilet lecz również i transfer z Paryża do parku. 

Klienci mogą wybrać dwa rodzaje biletu - bilet na 1 dzień tylko do jednego z parków Disneylandu (Disneyland Park lub Walt Disney Studios Park) lub bilet na 1 dzień do obu parków. W cenie biletu wliczony jest również transfer autobusowy w obie strony z/do centrum Paryża. 

Autobusy odjeżdżają codziennie rano z czterech przystanków w centrum Paryża: Gare Du Nord, Opera, Chatelet lub Eiffel Tower. Powrót planowany jest tego samego dnia wieczorem z przystanku, który znajduje się przy głównym parkingu autobsowym w Disneylandzie. 

 

 

 

Bilety do Disneylandu + transfer

DISNEYLAND 1 DZIEŃ / 1 PARK + TRANSFER

DISNEYLAND 1 DZIEŃ / 1 PARK  + TRANSFER
DISNEYLAND 1 DZIEŃ / 1 PARK + TRANSFER

Bilet wstępu na 1 dzień do jednego z parków Disneylandu (Disneyland Park lub Walt Disney Studios Park) połączony z transferem autobusowym z centrum Paryża. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 490,00 zł
szt.

DISNEYLAND 1 DZIEŃ / 2 PARKI + TRANSFER

DISNEYLAND 1 DZIEŃ / 2 PARKI + TRANSFER
DISNEYLAND 1 DZIEŃ / 2 PARKI + TRANSFER

Bilet  ten to doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy nocują w Paryużu, a chcieliby wybrać się do Disneylandu i mieć zapewniony nie tylko bilet lecz również i transfer z Paryża do parku. Bilet zawiera wstęp na 1 dzień do obu parków Disneylandu (Disneyland Park oraz Walt Disney Studios Park) plus transfer autobusowy z/do centrum Paryża. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 610,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl