Opcje przeglądania
Producenci

Bilety do parków rozrywki w Danii

Dania to kraj wielu atrakcji nie tylko dla dzieci. Najpopularniejszym parkiem rozrywki jest Legoland. Dla odwiedzających przewidziano wiele atrakcji. Park podzielony jest na kilka stref. Miniland to miniaturowe miasteczka, zbudowane z klocków LEGO. Dla najmłodszych dzieci zaplanowano plac zabaw DUPLO. Jest także szkoła jazdy SEAT Traffic School, karuzele, safari, łódki dla dzieci. W głębi parku dostępne są atrakcje, przeznaczone dla coraz starszych osób.

Świat klocków i wyprawa do zoo

Bilety wstępu do Legolandu oraz Zoo Givskud to gwarancja najlepszej rozrywki dla całej rodziny. Zamienia się je na vouchery na wejściówkę do parku. Bilety nie są datowane, można je wykorzystać do końca bieżącego roku w terminach, gdy park jest otwarty. Bilet pozwala na nieograniczone korzystanie ze wszystkich atrakcji, pokazów i parad w Legoland. Na podobnej zasadzie opiera się zakup biletów do Zoo Givskud.

DANIA

BILET ZOO GIVSKUD 1 DZIEŃ

BILET ZOO GIVSKUD 1 DZIEŃ
BILET ZOO GIVSKUD 1 DZIEŃ

Około 20 km. od Legolandu w pobliżu jutlandzkiego miasta Vejle powstała druga przyrodnicza perełka Danii - Loverparken Givskud Zoo. W tej nazwie najciekawiej brzmi człon Loveparken - park Lwów. To właśnie ze względu na króla afrykańskij sawanny przyjeżdża tu co roku ponad 400 tysięcy gości, co stawia Givskud w gronie największych atrakcji Danii. Najmłodszym z nich emocji dostarczą obserwacje innych egzotycznych gatunków, w tym słoni, goryli, alpak, wielbłądów, żyraf, nosorożców i wiele innych gatunków rzadkich afrykańskich zwierząt.  

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 70,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl