Producenci

Disneyland Shanghai powraca do gry - już od 11.05.2020 r.

Disneyland Shanghai powraca do gry - już od 11.05.2020 r.

Po ponad trzech miesiącach zamknięcia, spowodowanego wybuchem epidemii koronawirusa Covid-19, w dniu 11.05.2020 Disneyland Shanghai ponownie otworzył swoje podwoje dla odwiedzających. Jednak nie wszystko w parku rozrywki wygląda tak samo jak wcześniej.

„Mamy bardzo oddany zespół sprzątający, który został znacząco powiększony i który to wielokrotnie w ciągu każdego dnia czyści i dezynfekuje wszystkie powierzchnie w parku”, wyjaśnia Andrew Bolstein, SVP z Działu Operacyjnego w Shanghai Disney Resort. „Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągnąć właściwą równowagę pomiędzy bezpieczeństwem, a magią wrażeń, którą dostarczamy naszym klientom każdego dnia”.

Odwiedzający Shanghai Disneyland są teraz zobowiązani do noszenia masek, zachowania dystansu społecznego, a przed wejściem pracownicy mierzą wszystkim temperaturę. Goście parku muszą także pokazać zielony kod zdrowia QR Szanghaj na specjalnej aplikacji w swoich telefonach komórkowych. Rezerwacja biletów wstępu odbywa się wyłącznie online.  

W pierwszych dniach otwarcia (po 11.05.2020r.) ze względu na obecnie obowiązujące w Chinach ograniczenia podróży, odwiedzającymi byli przede wszystkim mieszkańcy Szanghaju i okolicznych prowincji oraz niektórzy cudzoziemcy mieszkający w tym kraju. Władze parku liczą na to, iż w krótce do parku przyjadą i pierwsi goście z zagranicy. 

Disneyland Shanghai otwiera drzwi

Większość  atrakcji parku działa, z wyjątkiem placu zabaw dla dzieci oraz tych interaktywnych, które wymagają dotykania powierzchni obiektów. Przy wejściu do każdej atrakcji, jasnożółta taśma na ziemi wskazuje 1,5-metrowe odległości, której zobowiązani są przestrzegać osoby czekające w kolejce na przejażdżki lub oglądające niektóre koncerty Disneylandu.

Jedną z najbardziej popularnych atrakcji parku były od zawsze zdjęcia z ulubionymi postaciami z bajek Disneya. W tym roku zdjęcia będzie można również zrobić, jednak nie dotykając kostiumów postaci i zachowując bezpięczną odległość od bohaterów Disneya. 

Z niecierpliwością czekamy na otwarcie również i parku Disneyland Paryż. Trzymamy kciuki by nastąpiło to jak najszybciej. 

DIsneyland Shanghai otwiera drzwi


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl