PRZEWODNIK PO DISNEYLANDZIE

 Disneyland - godziny i dni pracy parku

Atrakcje     Gdzie zjeść     Lokalizacja parku     Mapy parku     Godziny pracy     Jak działa Fastpass     Baby Switch     Bilety wstępu     Hotele w Disneylandzie     Dla Niepełnosprawnych       Katalog Disneyland

 

  

DISNEYLAND PARYŻ - godziny pracy.

Kiedy czynny jest Disneyland?  Do której godziny pracuje Disneyland?  Kiedy najlepiej jechać do Disneylandu?

 

Oba parki paryskiego Disneylandu (Disneyland Park i Walt Disney Studios Park) otwarte są codziennie przez cały rok. 

DISNEYLAND PARK - w okresie zimowym od listopada do marca park otwarty jest od 10:00 do 20:00. W sezonie letnim od kwietnia do października park otwarty jest od 10:00 do 22:00.

WALT DISNEY STUDIOS PARK - w okresie zimowym od listopada do marca park otwarty jest od 10:00 do 18:00. W sezonie letnim od kwietnia do października park otwarty jest od 10:00 do 19:00.

Władze Disneylandu zastrzegają sobie prawo do wydłużenia lub skrócenia godzin pracy parków w wybranych dniach roku. Dokładne godziny otwarcia parków podawane są z 2-miesięczynm wyprzedzeniem. Aby sprawdzić godziny pracy w konkretnym dniu prosimy o kontakt telefoniczny z nami. 

W wybranych dniach w parku Disneyland organizowane są imprezy tematyczne takie jak: Disney Loves Jazz, doroczny maraton, Halloween Party, Party Noworoczne oraz Magical Pride. W tych dniach wstęp do parku może być ograniczony tylko dla gości, którzy posiadają wykupione oddzielne wejściówki na tą imprezę.  W naszym serwisie mogą Państwo również kupić bilety na te imprezy - rezerwuj tutaj.

 

 

Кiedy najlepiej jechać do Disneylandu ?

Tak jak pisaliśmy wcześniej, Disneyland jest czynny codziennie przez cały rok. Najwięcej klientów przyjeżdża od czerwca do sierpnia i w tym okresie w parku mogą być większe kolejki do poszczególnych atrakcji. W związku z tym, sugerujemy wyjazd jesienią lub zimą. Wtedy jest nie tylko mniej ludzi w parku lecz również są niższe ceny biletów wstępu do parku.  Dodatkowo wtedy organizowanych jest szereg tematycznych imprez takich jak Halloween, Święta Bożego Narodzenia lub impreza Sylwestrowa.   

 

 

 

 

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl