HOTELE PARTNERSKIE

To 8 hoteli, usytuowanych w odległości okolo 3 km. od Disneylandu - hotel Radisson****, hotel Grand Magic (ex Magic Circus) ****, hotel Dream Castle ****, hotel Explorers ***, hotel Elysee Val D'Europe ***, hotel Adagio ***, hotel Campanile ***, hotel B&B **. To co istotne dla tych hoteli to możliwość dojazdu do Disneylandu bezpłatnym shuttle bus'em, który kursuje pomiędzy każdym z tych hoteli a głownym wejściem do Disneylandu. 

  

 

  Hotele Partnerskie:  

   hotel explorers disneyland  

 

Co wyróźnia hotele Partnerskie i dlaczego warto w nich nocować?

  1. PAKETY HOTEL+BILET - w cenie pakietów pobytowych wliczone są nie tylko noclegi, lecz również i bilety wstępu do obu parków Disneya. Co ważne, takie pakiety możemy rezerwować w dowolnej kombinacji (np. 1 nocleg i 1 dzień bilety wstępu, 2 noclegi i 1 dzień bilety, 2 noclegi i 2 dni bilety itd.). 
  2. BEZPŁATNY PARKING – goście wszystkich hoteli mają zapewnione bezpłatne miejsce parkingowe przed swoim hotelem.  
  3. BEZPŁATNE TRANSFERY DO DISNEYLANDU - pomimo iż hotele Disneyowskie znajdują się przy samym parku, goście hotelowi mogą korzystać z bezplatnych transferów shuttle busami, które kursują co 10-15 min. pomiędzy każdym z hoteli (za wyjątkiem Davy Crockett Ranch), a głównym wejściem Disneylandu. Jest to duże udogodnienie szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi. 

 

  

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl