Opcje przeglądania
Wybierz datę pobytu:
Data transferu (rok)
Data transferu (rok)
Cena
  • od
    do
Producenci

 

TRANSFERY DO DISNEYLAND

Zapraszamy do skorzystania z komfortowych transferów autobusowych oraz indywidualnych, dzięki którymi można szybko i wygodnie dostać się z dowolnego paryskiego lotnisko lub z centrum Paryża do Disneylandu i z powrotem. 

Transfery autobusowe kursują z lotnisk Charles De Gaulle i Orly do Disneylandu co godzinę, codziennie, od godziny 8:30 go godziny 19:30.  Czas dojazdu z/do Disneylandu - około 35-45 min. Autobusy zatrzymują się nie tylko przed głównym wejściem do Disneylandu, lecz również i przy wszystkich hotelach Disneyowskich.    

Transfery autobusowe z Paryża wyjeżdżają codziennie rano z 4 przystanków w centrum miasta (do wyboru). Powrót z Disneylandu jest o godzinie 20:00. 

Transfery indywidualne realizowane są minibusem lub dużym samochodem osobowym z kierowcą, który dowozi gości nie tylko z lotnisk Charles De Gaulle i Orly lecz również i z bardziej oddalonego lotniska Beauvais do Disneylandu.  Transfery te realizowane są o każdej porze doby. Kierowca, który czeka na gości w terminalu przylotów, zawozi gości bezpośrednio do dowolnego hotelu (Disneyowskiego lub partnerskiego). 

Na życzenie klientów możemy zorganizować również transfery z lotnisk do centrum Paryźa oraz z Disneylandu do centrum Paryża. 

 

 

Transfery do Disneylandu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl