DISNEYLAND PARYŻ - PAKIETY HOTEL + BILETY

Pakiet Hotel + Bilety w Disneyland Paryż

 

Na terenie Disneylandu w Paryżu mieści się 7 hoteli Disneya, a w odległości kilka kilometrów od parku 9 hoteli partnerskich. Różnią się one między sobą ceną i standardem.

 

 

HOTELE DISNEYA

To 6 hoteli, usytuowanych tuż obok parku Disneylandu (Disneyland *****, New York ****, Newport Bay Club ****, Sequoia Lodge ***, Santa FE ** i Cheyenne**) oraz  2 kompleksy domków wypoczynkowych Davy Crockett Ranch ** oraz Villages Nature ****, usytuowane okolo 3 km. od parku. Zobacz co wyróżnia hotele Disneya:

 

 

Hotele Disneya:

 

 

Co wyróźnia hotele Disneya i dlaczego warto w nich nocować?

 1. PAKETY HOTEL+BILET - w cenie pakietów pobytowych wliczone są nie tylko noclegi lecz również i bilety wstępu do obu parków Disneya.
 2. EXTRA MAGIC HOURS – to usługa dostępna wyłącznie dla gości hoteli Disneyowskich. Decydując się na nocleg w jednym z hoteli Disneya, bramy Disneylandu otwierają się przed nami 1,5 h. wcześniej. Co to oznacza? Brak kolejek i jeszcze więcej atrakcji.
 3. FASTPASS – wszyscy goście hotelowi otrzymują specjalne wejściówki FASTPASS. Usługa ta znacznie skraca czas, który musielibyśmy poświecić na stanie w kolejkach.  
 4. BEZPŁATNY PARKING – goście wszystkich hoteli mają zapewnione bezpłatne miejsce parkingowe przed swoim hotelem (wszystkie pozostałe osoby płacą za parking w Disneylandzie 25 eur dziennie).
 5. TEMATYCZNY WYSTRÓJ HOTELI – nocleg w jednym z hoteli Disneyowskich to wielka atrakcja sama w sobie. Przebywając w ich wnętrzach można kompletnie oderwać się od rzeczywistości. Każdy z hoteli zbudowany został w innej tematyce stylistycznej. Jest tu bajkowy hotel Disneyland, zbudowany w stylu wiktoriańskiego pałacu, majestatyczny nowomiejski hotel New York, klubowy hotel Newport Bay Club w stylu marynistycznym, meksykański Santa FE  czy hotel Cheyenne, zbudowany jako małe miasteczko z dzikiego zachodu. 
 6. STAŁY DOSTĘP DO POKOJU – to bardzo wygodne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Hotele położone są w bezpośredniej bliskości parku, więc decydując się na nocleg w każdej chwili możemy udać się do pokoju, by odpocząć od nadmiaru wrażeń.
 7. LICZNE ATRAKCJE HOTELOWE – baseny, przejażdżki na kucyku, minifarma, specjalne strefy zabaw dla dzieci, małpi gaj i inne atrakcje – każdy z hoteli Disneya próbuje przyciągnąć gości na szereg różnych sposób. 
 8. PLANY ŻYWIENIOWE - tylko goście hoteli Disneyowskich mogą dorezerwować sobe pakiety posiłkowe podczas swojego pobytu - śniadania, dwa posiłki dziennie lub 3 posiłki dziennie, przy czy posiłki te mogą być spożyte nie tylko w restauracjach hotelowych, lecz również i w dowolnej restauracji na terenie parku ( a jest ich kilkadziesiąt).   
 9. BEZPŁATNE TRANSFERY DO DISNEYLANDU - pomimo iż hotele Disneyowskie znajdują się przy samym parku, goście hotelowi mogą korzystać z bezplatnych transferów shuttle busami, które kursują co 10-15 min. pomiędzy każdym z hoteli (za wyjątkiem Davy Crockett Ranch), a głównym wejściem Disneylandu. Jest to duże udogodnienie szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi. 
 10. DOSTARCZENIE ZAKUPÓW DO HOTELU - jest to usługa dzięki której wszystkie zakupy, zrobione w dowolnym sklepie Disneylandu są dostarczane jeszcze tego samego dnia do hotelu gości. 
 11. DISNEYLAND MAGIC PASS - jest to specjalna wielofunkcyjna karta, która otrzymują goście przy zameldowaniu w swoim hotelu Disneya. Dzięki niej mogą oni wejść do swojego pokoju, przejść przez bramki Disneylandu, korzystać z usługi FASTPASS, z kuponów żywieniowych i wiele innych dodatkowych usług.  

 

 

ZOBACZ CENNIK HOTELI DISNEYA NA SEZON ZIMA 2020:

- cennik pakietu 2/3 - sezon ZIMA 2020
- cennik pakietu 3/4 - sezon ZIMA 2020
- cennik pakietu 4/5 - sezon ZIMA 2020

ZOBACZ CENNIK HOTELI DISNEYA NA SEZON LATO 2020:

cennik pakietu 2/3 - sezon LATO 2020
cennik pakietu 3/4 - sezon LATO 2020
cennik pakietu 4/5 - sezon LATO 2020

 

 

 Chcesz zarezerwować jeden z hoteli Disneya - skontaktuj się z nami tutaj

 

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 

 

 

Opinie naszych klientów:
Dave Czezky
 
Nie zasługujemy na tak dobry serwis.
 

 
Teresa Grzywnowicz:
 
Doskonałe biuro podróży. Bardzo doświadczona obsługa znająca wiele obiektów turystycznych na całym świecie. Są w stanie wyszukać miejsce urlopu dla każdego. Korzystam z ich usług od wielu lat i za każdym razem wracam z urlopu w pełni usatysfakcjonowana.
POLECAM WSZYSTKIM - wierzcie mi to biuro to mistrz. 👍☺
 

 
Mocca Mocca.
 
W 2012 i 2014 roku wyjazd do DISNEYLANDU, uważam współpracę między nami a biurem za bardzo udaną. Miła fachowa obsługa polecam.
 

 
Łukasz Owczarski.
 
Najlepszy serwis internetowy w necie :)
Profesjonalna obsługa, zaangażowani pracownicy znający się na rzeczy i potrafiący dobrze dopasować ofertę do potrzeb klienta :)
 

 
Gest.
 
Polecam na 100%. Wyjazd z Disney Cruise Line to było coś czego nie zapomnimy przez wiele wiele lat. Byliśmy wszyscy zachwyceni. Organizacja wyjazdu wzorowa - łącznie z przelotem, transferami, zameldowaniem, ubezpieczeniem. Sun Kiss Travel spisał się po raz kolejny na medal. Gorąco polecam jeszcze raz wszystkim.wszystko poszło gładko i sprawnie.
 

 
Andrzej Benek.
 
Polecam jestem mega zadowolony. Wszystko dokładnie jak trzeba
 

 
Eringsfinx 609.
 
Konkretna obsługa i pomoc w wyborze wyjazdu. sprawdzone informacje
 

 
Julia Cieplińska.
 
Polecam to miejsce, mozna zdecydowanie polegać. Ekstra! !!!!!!
 

 
Sławomir O.
 
Ogferyta i sposób obsługi spełniły moje oczekiwania
 

 
Maciek M.
 
Wyjątkowe oferta, miła i kompetentna obsługa, podzielam pozytywne opinie innych Klientów, zawsze jestem zadowolona z wyjazdu!
 

 
Krystyna Doroś
 
Wyjątkowe oferta, miła i kompetentna obsługa, podzielam pozytywne opinie innych Klientów, zawsze jestem zada z wyjazdu!
 

 
Marek K.
 marzec 2019 r.
 
Pełen profesjonalizm. Miła atmosfera. Polecam
 

 
Robert Stankiewicz
 luty 2019 r.
 
Bardzo dziękuję Panu Ivo za fachową pomoc w doborze rodzaju biletu do Disneylandu. Zadowolony jestem z poziomu obsługi,ale najważniejsze z ceny. Jeszcze raz dziękuję i polecam
 

 
Mariusz Sikorski
 
Super obsługa, pełen profesjonalizm przy wyborze rodzaju hotelu. Zróżnicowane oferty, miła ekipa.
 

 
Barbara Krech
 
Pobyt w Disneylandzie wypadł znakomicie, bez żadnych problemów organizacyjnych. Oferta hotelu oferowana przez sprzedawcę pokryła się z rzeczywistością. Kontakt oraz szybkość reakcji doradców na bardzo wysokim poziomie. Polecam biuro podróży do realizacji swoich planów wakacyjnych do dowolnego parku rozrywki.
 

 
Mariusz L.
 styczeń 2019 r.
 
Fachowa i rzetelna obsługa. Z uśmiechem nawet dla najbardziej marudzących, a sam do nich należę ;). Indywidualne podejście i wyszukanie według potrzeb klienta. Korzystam od wielu lat i nie zamierzam zmieniać.
 

 
Kuba Stanczyk
 
Indywidualne podejście do klienta, świetna atmosfera i pomoc w razie wszelkich problemów. Zdecydowanie polecam!
 

 
Robert Grzegorzewski
 grudzień 2018 r.
 
Naprawde konkurencyjne ceny w porównaniu z innymi biurami. Bilety tańsze niż w kasach parku. 
 

 
Tomek K.
 
Jako, że to był mój pierwszy zakup biletów online miałem obawy. Nieuzasadnione. Jestem w pełni zadowolony za podejście do klienta i pomoc w wyborze biletu. 
 

 
Syriusz S.
 listopad 2019 r.
 
Korzystałem z rożnych biur, ale jestem bardzo mile zaskoczony tym punktem w Wa-wie . Bardzo fajni ludzie doradzili mi super wycieczkę do Europaparku, dopilnowali wszystkiego od A do Z . POLECAM !!!
 

 
Agata M.
 
Bilety otrzymałam bardzo szybko. Przez zakup internetowy zaoszczedzilam parę pln i nie musiałam stac w kilometrowych kolejkach. Polecam:)
 

 
Daria Piszczak
 październik 2018 r.
 
Sam zakup bez zarzutów. Jedna mała uwaga - biletów do Energylandii nie trzeba drukować. Bez problemu zostały zeskanowane z telefonu.
 

 
Katarzyna F.
 
Gorąco polecam! Super szybkie dokonanie transakcji. E-bilety na mailu w kilka minut dostępne do wydrukowania, w bardzo korzystnej cenie. Wejście do Legolandu bez kolejki, po zaczytaniu kodu kreskowego z biletu. Ponadto mnóstwo bardzo przydatnych informacji na stronie. Z wielu skorzystaliśmy. Dziękujemy !!!
 

 
Lech Lewandowski
 
Dziękuję za fachową obsługę i wspaniałe podróże! 
 

 
Kasia C.
 
100 % profesjonalizmu. Bilety były dokładnie takie, jak w opisie. Błyskawicznie otrzymałam je do wydrukowania. Dziękuję za udaną transakcję.
 

 
Kornelia Adamska
 
Solidne serwis z wspaniałą obsługą. Zdecydowanie polecam każdemu. Bilety sam wydrukowałem i okazałem prxy wejściu do parku. 10/10!
 

 
Tadeusz Maczek
 
Szybko sprawnie i na temat. Jestem mega zadowolony z biura. Najlepsze ceny biletów. Transfer również bez zastrzeżeń - kierowca czekał na nas w umówionym miejscu w umówionym czasie. 
 


Sebastian Chojnowski
 
Super obsługa! Szacunek dla Pani Ani za cierpliwość :D Jeżeli chcesz mieć udane wyjazd do Disneylandu to warto tutaj zajrzeć. 
 

 
Magda S.
 
Jeżeli ktoś z Państwa wybiera się do zamku Neuschwanstein to polecam właśnie tą stronę. Dostajecie Państwo bilet na e-mail, drukujecie, a na miejscu omijacie kolejki, podchodzicie do oddzielnego wejścia. Nikt od was nic nie chce i nic nie pyta :)))) SERDECZNIE POLECAM :))))))


 
Waldemar Stefczyk
 
Bilety otrzymałam bardzo szybko. Przez zakup internetowy zaoszczedzilam parę pln i nie musiałam stac w kilometrowych kolejkach. Polecam:)


 
Piotr Lewandowski
 
Wszystko sprawnie. Polecam.


 
Kasia Stachowicz
 
Polecam, bilety mieliśmy po kilku godzinach od zamówienia, tańsze niż na miejscu i bez kolejki. Energylandia super - byliśmy ponad 10 godzin (wydłużyli normalne godziny otwarcia do 21.000). Do atrakcji większe kolejki przed południem, pod koniec bardzo małe. W upalny dzień część czasu można spędzić na plaży z leżakami i kilkoma zjeżdżalniami wodnymi. Dzieci zachwycone!
 

 
Igor I.
 
Zamówienie wykonane szybko i bez żadnych problemów
 

 
Barbara C.
 
Wszystko jasne, przejrzyste. Polecam zakupy;)
 

 
Sylwia M.
 
Super sklep, polecam wszysto sprawnie załatwione, zakup biletów ich dostawa e- bilet z wejściem żadnych problemów. Dobra cena. Bardzo dobry kontakt tel. i odpowiedź na każde pytanie. Polecam
  

 
Sylwester C..
 
Nic dodać nic ując. Jestem super zadowolony. Obsługa, ceny......
 

 
Krzysiek F.
 

 
Grzegorz I.
super wyjazd - Disneyland bajka, rewelacyjna obsługa Biletydoparkow.pl - szybka odpowiedź na nasz kontakt . Polecam
 

 
Anna I.
 
Bardzo dobra i czytelna strona. Błyskawiczna realizacja zamówienia
 

 
Patrycja M.
 
Super szybko. Wieczorem zrobiony przelew, na następny dzien były bilety. Polecam


 
Mariusz B.
 
Polecam gorąco. Szybka i profesjonalna obsługa.
 

 
Stefan M.
 
Wzorowa transakcja, bilety zamówione w nocy na drugi dzień rano były na mail'u. Bez żadnych problemów kolejki ominięte i weekend dobrej zabawy!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl