DISNEYLAND PARYŻ - PAKIETY HOTEL + BILETY

Pakiet Hotel + Bilety w Disneyland Paryż

 

Na terenie Disneylandu w Paryżu mieści się 7 hoteli Disneya, a w odległości kilka kilometrów od parku 9 hoteli partnerskich. Różnią się one między sobą ceną i standardem.

 

 

HOTELE DISNEYA

To 6 hoteli, usytuowanych tuż obok parku Disneylandu (Disneyland *****, New York ****, Newport Bay Club ****, Sequoia Lodge ***, Santa FE ** i Cheyenne**) oraz  2 kompleksy domków wypoczynkowych Davy Crockett Ranch ** oraz Villages Nature ****, usytuowane okolo 3 km. od parku. Zobacz co wyróżnia hotele Disneya:
 

 

  Hotele Disneya:  

          

    

Co wyróźnia hotele Disneya i dlaczego warto w nich nocować?

 1. PAKETY HOTEL+BILET - w cenie pakietów pobytowych wliczone są nie tylko noclegi lecz również i bilety wstępu do obu parków Disneya.
 2. EXTRA MAGIC HOURS – to usługa dostępna wyłącznie dla gości hoteli Disneyowskich. Decydując się na nocleg w jednym z hoteli Disneya, bramy Disneylandu otwierają się przed nami 1,5 h. wcześniej. Co to oznacza? Brak kolejek i jeszcze więcej atrakcji.
 3. BEZPŁATNY PARKING – goście wszystkich hoteli mają zapewnione bezpłatne miejsce parkingowe przed swoim hotelem (wszystkie pozostałe osoby płacą za parking w Disneylandzie 25 eur dziennie).
 4. TEMATYCZNY WYSTRÓJ HOTELI – nocleg w jednym z hoteli Disneyowskich to wielka atrakcja sama w sobie. Przebywając w ich wnętrzach można kompletnie oderwać się od rzeczywistości. Każdy z hoteli zbudowany został w innej tematyce stylistycznej. Jest tu bajkowy hotel Disneyland, zbudowany w stylu wiktoriańskiego pałacu, majestatyczny nowomiejski hotel New York, klubowy hotel Newport Bay Club w stylu marynistycznym, meksykański Santa FE  czy hotel Cheyenne, zbudowany jako małe miasteczko z dzikiego zachodu. 
 5. STAŁY DOSTĘP DO POKOJU – to bardzo wygodne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Hotele położone są w bezpośredniej bliskości parku, więc decydując się na nocleg w każdej chwili możemy udać się do pokoju, by odpocząć od nadmiaru wrażeń.
 6. LICZNE ATRAKCJE HOTELOWE – baseny, przejażdżki na kucyku, minifarma, specjalne strefy zabaw dla dzieci, małpi gaj i inne atrakcje – każdy z hoteli Disneya próbuje przyciągnąć gości na szereg różnych sposób. 
 7. PLANY ŻYWIENIOWE - tylko goście hoteli Disneyowskich mogą dorezerwować sobe pakiety posiłkowe podczas swojego pobytu - śniadania, dwa posiłki dziennie lub 3 posiłki dziennie, przy czy posiłki te mogą być spożyte nie tylko w restauracjach hotelowych, lecz również i w dowolnej restauracji na terenie parku ( a jest ich kilkadziesiąt).   
 8. BEZPŁATNE TRANSFERY DO DISNEYLANDU - pomimo iż hotele Disneyowskie znajdują się przy samym parku, goście hotelowi mogą korzystać z bezplatnych transferów shuttle busami, które kursują co 10-15 min. pomiędzy każdym z hoteli (za wyjątkiem Davy Crockett Ranch), a głównym wejściem Disneylandu. Jest to duże udogodnienie szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi. 
 9. DOSTARCZENIE ZAKUPÓW DO HOTELU - jest to usługa dzięki której wszystkie zakupy, zrobione w dowolnym sklepie Disneylandu są dostarczane jeszcze tego samego dnia do hotelu gości. 
 10. DISNEYLAND MAGIC PASS - jest to specjalna wielofunkcyjna karta, która otrzymują goście przy zameldowaniu w swoim hotelu Disneya. Dzięki niej mogą oni wejść do swojego pokoju, przejść przez bramki Disneylandu, korzystać z usługi FASTPASS, z kuponów żywieniowych i wiele innych dodatkowych usług.  

 

 

 

 

HOTELE PARTNERSKIE

To 8 hoteli, usytuowanych w odległości okolo 3 km. od Disneylandu - hotel Radisson****, hotel Grand Magic (ex. Magic Circus ****), hotel Dream Castle ****, hotel Explorers ***, hotel Elysee Val D'Europe ***, hotel Adagio ***, hotel Campanile ***, hotel B&B **. To co istotne dla tych hoteli to możliwość dojazdu do Disneylandu bezpłatnym shuttle bus'em, który kursuje pomiędzy każdym z tych hoteli a głownym wejściem do Disneylandu. 
  

 

  Hotele Partnerskie:  

   hotel explorers disneyland  

 

Co wyróźnia hotele Partnerskie i dlaczego warto w nich nocować?

 1. PAKETY HOTEL+BILET - w cenie pakietów pobytowych wliczone są nie tylko noclegi, lecz również i bilety wstępu do obu parków Disneya. Co ważne, takie pakiety możemy rezerwować w dowolnej kombinacji (np. 1 nocleg i 1 dzień bilety wstępu, 2 noclegi i 1 dzień bilety, 2 noclegi i 2 dni bilety itd.). 
 2. BEZPŁATNY PARKING – goście wszystkich hoteli mają zapewnione bezpłatne miejsce parkingowe przed swoim hotelem.  
 3. BEZPŁATNE TRANSFERY DO DISNEYLANDU - pomimo iż hotele Disneyowskie znajdują się przy samym parku, goście hotelowi mogą korzystać z bezplatnych transferów shuttle busami, które kursują co 10-15 min. pomiędzy każdym z hoteli (za wyjątkiem Davy Crockett Ranch), a głównym wejściem Disneylandu. Jest to duże udogodnienie szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi. 

 

   

 Chcesz zarezerwować jeden z hoteli Disneya lub hoteli Partnerskich - skontaktuj się z nami tutaj

 

 

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl