Opcje przeglądania
Data transferu (rok)
Wybierz datę pobytu:
Cena
  • od
    do
Producenci

 

TRANSFERY AUTOBUSOWE DO DISNEYLANDU


Transfery autobusowe Disneyowskim shuttle busem to wygodny sposób dojazdu z centrum Paryża lub z lotnisk Charles do Gaulle i ORLY do Disneylandu i z powrotem. 

Autobusy z Paryża kursują codziennie rano z czterech przystanków w centrum miasta. Z Disneylandu autobus odjeżdża wieczorem o 20:00. 

Autobusy z obu lotnisk kursują co godzinę, codziennie, od godziny 8:30 go godziny 19:30. Czas dojazdu z/do Disneylandu - około 35-45 min. W celu sprawdzenia dokladnego rozkładu autobusów prosimy o kontakt telefoniczny z naszą infolinią.  

Na lotnisku CDG autobusy zatrzymują się na przystanku przed terminalem 2E/2F.  Na lotnisku ORLY autobusy zatrzymują się na przystankach przed terminalem SUD i QUEST. 

W Disneylandzie autobusy zatrzymują się na głównym dworcu kolejowym/autobusowym oraz w hotelach Disneyland, New York, New Port, Sequoia Lodge, Santa Fe i Cheyenne. Autobusem nie można dojechać do hotelu Davy Crockett. W wybranych godzinach autobusy zatrzymują się również w hotelach Radisson, Explorers, Dream Castle, Magic Circus, Campanile i Villages Nature - w celu sprawdzenia dokladnego rozkładu autobusów prosimy o kontakt telefoniczny z naszą infolinią.  

 

 

Transfery Autobusowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl