Opcje przeglądania
Producenci

LEGOLAND DUBAI

Kolorowy, tętniący życiem Legoland Dubai to jedna z największych, jeśli nie największa, atrakcja dla dzieci, z jaką mogą się zetknąć rodziny spędzające urlop w popularnym wśród turystów mieście Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Swoją renomę pierwszy w regionie i siódmy na świecie park rozrywki z klockami LEGO buduje na sześciu tworzących jego krajobraz krainach, a także 40 oferowanych w nich interaktywnych przejażdżkach i innych rozrywkach.

 

Legoland Dubai - wejście do parku

 

Legoland – chyba najbliższy turystom z Europy – to cały świat zbudowany z klocków LEGO. W jego centrum, pod olbrzymią kopułą, znajduje się Dubaj w miniaturze, a także cały arabski świat w miniaturze – naturalnie z LEGO. Jest więc najwyższy budynek świata Burj Khalifa, jeździ dubajskie metro, a z lotniska startują wielkie samoloty w barwach Emirates.

 

Legoland Dubai - atrakje i rollercoastery

 

Wokół są tematyczne obszary – dla najmłodszych z klockami Duplo, LEGO CITY, gdzie można zrobić prawo jazdy jeżdżąc autem w miasteczku ruchu drogowego, zostać strażakiem albo pilotem. Dla małych odkrywców jest część IMAGINATION a dla rycerzy KINGDOMS z zamkiem, smokami i jeszcze bardziej niż smoki przerażającym rollercoasterem. W sekcji ADVENTURE można pływać łodzią podwodną, albo szukać ukrytego skarbu faraona.

 

Legoland Dubai - atrakcje, lokalizacja

 

Na terenie podzielonego na 6 stref tematycznych parku znajduje się 15 000 figur LEGO zbudowanych z ponad 60 milionów klocków oraz mnóstwo innych atrakcji, zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu. Każdy członek rodziny na pewno znajdzie coś dla siebie.

 

Legoland Dubai zamek

 

Rozpocznij zwiedzanie w LEGO® Factory i zobacz, w jaki sposób produkowane są klocki LEGO®. Na pamiątkę otrzymasz też własny klocek LEGO® prosto z taśmy produkcyjnej. Odwiedź również sklep The Big Shop, oferujący największy wybór zabawek LEGO® na całym Bliskim Wschodzie! Wykorzystaj swoje umiejętności i zostań członkiem załogi w The Sea Port. Zdaj egzamin w szkole jazdy i zdobądź oficjalne prawo jazdy LEGOLAND®.     

 

- Legoland Dubai

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl