Producenci

Legoland Billund zaprasza ponownie.

Legoland Billund zaprasza ponownie.

DOBRE WIADOMOŚCI Z DANII !

 

Z ojczyzny LEGO napłynęły do nas właśnie świetne wieści: granice Danii zostały ponownie otwarte dla turystów na wizyty jednodniowe i nie ma już wymogu przedstawiania przy wjeździe rezerwacji na min. 6 noclegów (tak jak było dotychczas), a Polska znalazła się na liście "żółtych państw", więc nasi obywatele mogą wjeżdżać obecnie do Danii bez żadnych ograniczeń. Aktualizowana co tydzień lista bezpiecznych krajów jest dostępna na oficjalnej stronie duńskiej policji (link).

Oznacza to, że po kilkumiesięcznej przerwie można ponownie organizować wycieczki jednodniowe do LEGOLAND Billund, który od lat jest największą atrakcją turystyczną w Danii. Park składa się dziś z 9 krain tematycznych i został zbudowany z niesamowitą dbałością o każdy szczegół z ponad 60 milionów klocków LEGO. Wizyta w Billund to niezapomniane przeżycie dla dzieci i dorosłych!

Naszym klientom oferujemy nie tylko same bilety do parku, lecz również krótkie kilkudniowe pobyty w jednym z hoteli, które usytuowane są tuż obok parku - hotel Legoland oraz Legoland Village. Pobyty te można połączyć również ze zwiedzaniem safari parku ZOO GIVSKUD oraz aquaparku LALANDIA, które również mamy w naszej ofercie. 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl