Producenci
NOWA PROMOCJA DISNEYLAND LATO 2021
NOWA PROMOCJA DISNEYLAND LATO 2021

Nowa super promocja w Disneyland Paryż na sezon LATO 2021: 

- 2 posiłki gratis
- zniżki do -20%
- bezkosztowa anulacja. 

 

 
Ruszyła nowa promocja w Disneylandzie. Wszyscy klienci, którzy dokonają wcześniejszej rezerwacji w jednym z hoteli Disneylandu w sezonie LATO 2021, otrzymają gratis 2 posiłki podczas całego pobytu dla całej rodziny, zniżkę na pakiety pobytowy do -20% oraz możliwość bezkosztowej anulacji pobytu nawet do 7 dni przed przyjazdem.

Śniadania w formie bufetu będzie można spożyć w hotelowej restauracji, natomiast obiadokolację w formie bufetowej lub serwowane w jednej z restauracji na terenie parku Disneylandu. 

W ramach promocji, klienci którzy zarezerwują teraz jeden z hoteli Disneya na sezon LATO 2021 będą mogli bezkosztową anulować swoją rezerwacje i otrzymać zwrot wpłaconej kwoty nawet do 7 dni przed przyjazdem. Klienci będą mieli również możliwość bezkosztowo przebukować swoją rezerwację na inny dowolny późniejszy termin. 

Promocja dotyczy tylko pobyty w jednym z hoteli Disneya - Santa Fe, Cheyenne, Sequoia Lodge, Newport Bay CLub, New York, Disneyland oraz wioski wakacyjnej Davy Crockett ranch. 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl