Producenci
Ponowne otwarcie Disneyland Paryż
Ponowne otwarcie Disneyland Paryż

PARYŻ ponownie zostanie otwarty dopiero 2.04.2021r.

 
W związku z ciężką sytuacją pandemiczną i w nawiązaniu do obostrzeń nałożonych przez rząd Francji, władze Disneylandu postanowiły ponownie przełożyć otwarcie parku rozrywki Disneyland Paryż z 13 lutego na 2 kwiecień 2021r.
 
Wraz z parkami Disneyland Park oraz Walt Disney Studios Park w pierwszej kolejności otwarte zostaną tylko dwa hotele Disney's Newport Bay Club i Disney's Hotel Santa Fe. W dalszej kolejności planowane będzie udostępnienie gościom rancza Disney's Davy Crockett Ranch i Disney's Hotel Cheyenne. Sequoia Lodge zostanie ponownie otwarta najprawdopodobniej jesienią. Daty otwarcia hoteli Disneyland Hotel oraz nowego Disney's Hotel New York - The Art of Marvel nie są jeszcze znane.
 
Nigdy jeszcze w historii Disneylandu park nie był zamknięty tak długo. Ostatnie zamknięcie było w 2015 roku po serii ataków terorystycznych przeprowadzonych w Paryżu. Wtedy jednak hotele Disneya były otwarte, a park nie działał zaledwie kilka dni.
 
Wszystkim naszym klientom stęsknionym zabawy w Disneylandzie polecamy sprawdzać na bieżącą sytuacje epidemiologiczną we Francji i w Polsce kontaktując się z naszym biurem ( czynni jesteśmy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00 ).
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl