Producenci

Wzmocnione procedury zdrowia i bezpieczeństwa w Disneyland Paryż.

Wzmocnione procedury zdrowia i bezpieczeństwa w Disneyland Paryż.

Środki bezpieczeństwa podczas wizyty w Disneyland Paryż

Otwierając stopniowo Park od 15.07.2020r., nacisk będzie położony na bezpieczeństwo z wdrożonymi środkami ochrony zarówno dla pracowników jak i gości.  Dotyczyć to będzie ograniczenia liczby odwiedzających oraz wymóg rezerwacji daty wizyty w pParku, w celu dostosowania się do kontrolowanej maksymalnej liczby gości, zgodnej z wytycznymi rządu dotyczącymi dystansu fizycznego.  W rezultacie pewne atrakcje, pokazy i wydarzenia nie będą dostępne lub mogą zostać zmodyfikowane w zależności od rozwoju środków bezpieczeństwa i warunków sanitarnych oraz zaleceń władz publicznych.  Dotyczy to również parady Disney Stars on Parade i wieczornego spektaklu Disney Illuminations, które powrócą dopiero w późniejszym terminie. 

THE LION KING RHYTHMS OF THE PRICE LANDS oraz JUNGLE BOOK JIVE (dwa najwyżej oceniane spektakle) wrócą również tego lata, ale nieco później.  Podczas gdy spotkania z bohaterami Disneya będą tymczasowo niedostępne, postacie powrócą do Parków w nowej odsłonie by bawić i zachwycać odwiedzających.  Place zabaw będą tymczasowo niedostępne.  Dodatkowo usługa FastPass będzie zawieszona, a pracownicy parku i goście od 11 go roku życia będą musieli nosić nakrycia twarzy / maseczki podczas pobytu w Disneyland Paris.  

Zgodnie z wytycznymi francuskiego rządu i lokalnych władz ds zdrowia oba parki w Disneyland Paris, hotel Disney’s Newport Bay Club oraz centrum rozrywki Disney Village otworzą się przy zachowaniu wzmocnionych środków bezpieczeństwa i higieny. 

Ponieważ bezpieczeństwo gości i członków personelu jest najwyższym priorytetem dla władz parku, proces otwarcia Disneyland Paris będzie przebiegał stopniowo przy ograniczonej frekwencji, z zachowaniem dystansu fizycznego i przy wzmocnionych procedurach czyszczenia i odkażania zgodnych z wytycznymi lokalnych władz ds ochrony zdrowia i bezpieczeństwa pracy.  Będzie wymagane noszenia maseczek przez Gości od 11 go roku życia, członków personelu i kontrahentów. 

W dniu 15 lipca przywrócona zostanie większość oferty w Disneyland Paris, atrakcje parku, sklepy i punkty gastronomiczne.  Wydarzenia które przyciągają duże grupy osób, takie jak Disney Stars on Parade,  spektakularny wieczorny show Disney Illuminations i niektóre pokazy w zamkniętych pomieszczeniach zostaną przywrócone w późniejszym terminie.  Za to, aby sprawić odwiedzającym niespodziankę zostanie zwiększona znacznie liczba bohaterów Disneya pojawiąjących się w parkach.  

Powyższe wzmocnione środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia będą ewoluować zgodnie ze zmianą sytuacji globalnej i wytycznymi władz francuskich. 

 

Disneyland - środki bezpieczeństwa

 

Bilety i system rezerwacji

Otwierając się na pierwszych gości, Disneyland Paris odwiedzić będzie mogła każdego dnia limitowana liczba osób. Nowy internetowy system rezerwacji wizyty dostępny będzie na początku lipca. Aby zapewnić sobie możliwość wejścia do Parku goście posiadający lub kupujący bilety niedatowane będą musieli mieć te bilety dodatkowo zarejestrowane na wybrany przez siebie dzień pobytu. Brak tej rejestracji uniemożliwi wejścia do parku.  Osoby posiadające bilety datowane nie muszą dokonywać rejestracji.  To samo dotyczy gości z zarezerwowanymi pakietami obejmującymi nocleg w jednym z hoteli Disneya i bilety wstępu do parku - osoby te mają zapewniony wstęp na czas swojego pobytu i nie muszą korzystać z nowego systemu rezerwacji online

Liczba biletów dostępnych na dany dzień jest limitowana dlatego też sugerujemy wszystkim naszym klientom dokonywać rejestracji z jak największym wyprzedzeniem. Tymczasowo Disneyland Paryż zawiesza sprzedaż biletów w kasach biletowych parku. 


  

NOWE ŚRODKI WYMUSZAJĄCE ZACHOWANIE DYSTANSU FIZYCZNEGO WSZYSTKO W CELU OCHRONY MAGII

Zgodnie z wytycznymi francuskiego rządu i lokalnych władz ds zdrowia dystans fizyczny zostanie wprowadzony na całym terenie Disneyland Paris w odniesieniu do kolejek oczekujących, w atrakcjach, sklepach, hotelach, restauracjach i innych obiektach i będzie o tym przypominało odpowiednie oznakowanie.  

Jeśli chodzi o same atrakcje, konfiguracja każdej z nich, w tym wejście i wyjście, będzie uwzględniała zachowanie fizycznego dystansu między grupami lub rodzinami.  Usługi Single Rider i FASTPASS nie będą dostępne.  Ponadto tymczasowo zawieszeniu ulega działanie placów zabaw dla dzieci, tradycyjne spotkania z postaciami i atrakcje związane z charakteryzacją gości. 

W początkowej fazie ponownego otwarcia wiele postaci z filmów Disneya, Disney Pixar, Gwiezdnych Wojen lub z filmów Marvela pojawi się w parkach i zaoferuje gościom niezapomnianą możliwość robienia zdjęć z ulubionymi bohaterami. Od nieoczekiwanych występów po nowe Selfie Spots, to idealne okazje aby cieszyć się nowymi rodzajami interakcji i doświadczeń z ukochanymi postaciami. 

SPEKTAKL THE LION KING RHYTHMS OF THE PRIDE LANDS który wróci ponownie latem 2020 przywita gości na widowni z nową konfigurację miejsc z zachowaniem dystansu fizycznego.  

Liczba miejsc w restauracjach zostanie zmniejszona, a nowa oferta Take Away pozwoli gościom cieszyć się jedzeniem w wielu lokalizacjach na świeżym powietrzu w obu Parkach.  Restauracje w formie bufetu wprowadzą nową ofertę typu ALL YOU CAN EAT gdzie jedzenie będzie dostarczone do stolika.  Rezerwacja stolików jest wskazana dla wszystkich restauracji z obsługą kelnerską. 

Butiki i sklepy w Disneyland Paris również zostaną otwarte jednak zreorganizowane tak aby zapewnić większą przestrzeń dla klientów.  Dodatkowo pracownicy będą pomagać w zachowaniu dystansu fizycznego.  W restauracjach i butikach będą stosowane różne ścieżki wchodzenia i wychodzenia, klienci będą zachęcani  do regulowania płatności kartami zbliżeniowymi, a w kasach zainstalowane zostaną zabezpieczenia osłonowe. 

Każdy Gość zatrzymujący się w jednym z hoteli lub wiosek wakacyjnych Disneya będzie mógł skorzystać z Extra Magic Time, dzięki czemu będzie mógł wejść do Parków przed oficjalnymi godzinami otwarcia. 

W hotelach Disneya windy będą używane wyłącznie przez jedną rodzinę naraz, a recepcje będą wyposażone w zabezpieczenia osłonowe.  Ustanowione zostaną procedury przyspieszonego zameldowania, a obsługa pokoju będzie stosować środki pozwalające zachować dystans fizyczny. 

środki bezpieczeństwa w DIsneyalndzie 

 

 

 

DODATKOWE ŚRODKI OCHRONY I CZĘSTSZE PROCEDURY SPRZĄTANIA


Na całym terenie parku dostępnych będzie dodatkowo ponad 2000 stacji do mycia i dezynfekcji rąk (zarówno dla gości jak i pracowników parku), szczególnie przy wejściach i wyjściach z każdej atrakcji, butiku, restauracji lub teatru. 

Disneyland Paris zwiększy częstotliwość sprzątania oprócz już obowiązujących standardów zachowania czystości. Przed ponownym otwarciem cały ośrodek, kuchnie, urządzenia sanitarne oraz atrakcje przejdą gruntowne czyszczenie i dezynfekcje.  Standardem staną się wzmożone procedury czyszczenia i dezynfekcji obszarów o dużym natężeniu ruchu, takich jak poręcza, stoły, uchwyty i toalety.  Procedury sprzątania prowadzone będą również w nocy. 

Podobne procedury czyszczenia i dezynfekcji zostaną zastosowane również w stosunku do hoteli Disneya. Przejdą one także fazę gruntownego czyszczenia i odkażania, a po ponownym otwarciu wzmocnią swoje dotychczasowe rygorystyczne procedury czyszczenia w kilku obszarach które są narażone na częsty dotyk, takie jak: uchwyty, przełączniki światła, poręcze, termostaty, piloty i wiele innych. Wzmocnione procedury obejmą także wymianę ściereczek z mikrofibry po sprzątaniu każdego pokoju, odkażanie wyposażenia, stosowanie podwójnych poszewek na poduszki oraz usunięcie z pokojów takich przedmiotów jak długopisy, notesy i poduszki ozdobne. Ponadto personel sprzątający nie będzie wchodzić do pokoi gości podczas pobytu, chyba że zostanie o to wyraźnie poproszony. 

Hotele Disneya - nowe zasady bezpieczeństwa i higieny.  

 

 

 

ROZSZERZONE SZKOLENIA BEZPIECZEŃSTWA I ZDROWIA DLA NASZYCH PRACOWNIKÓW 

Z chwilą ponownego powrotu gości do Disneyland Paris i świata magii, członkowie personelu będą odgrywać kluczową rolę w zakresie objaśniania i wyjaśniania gościom nowych środków, udzielania odpowiedzi na wszelkie pytania i zachęcania wszystkich do przestrzegania tych środków dla zdrowia i bezpieczeństwa nas wszystkich.  Przed ponownym otwarciem członkowie personelu przejdą nowe szkolenie by mogli odpowiednio pomagać gościom w stosowaniu wzmożonych procedur zdrowia i bezpieczeństwa, dystansu fizycznego oraz zachęcania do płatności bezdotykowych. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl